Udane zakupy w możliwie najniższych cenach z Toppricer

0
86

Zakupy w Internecie stały się tak samo powszechną czynnością, jak wyjście do sklepu stacjonarnego. Coraz większy odsetek Polaków zanim kupi jakiś produkt, sprawdza ceny w Internecie, gdzie praktycznie zawsze dana rzecz okazuje się tańsza. Jednak kiedy w Internecie zaczęły działać dziesiątki, a nawet setki sklepów z tej samej kategorii, coraz trudniejsze stało się wyszukanie danego produktu w najniższej cenie. Z pewnością każdy, kto regularnie robi zakupy w Internecie tuż po potwierdzeniu danego zamówienia natknął się na ofertę z nawet kilkudziesięcioprocentową zniżką. Jednak produkt już został zamówiony, więc mało komu chce się robić zwroty.

Jak można uniknąć tej sytuacji i za każdym razem wyciągać z zakupów, ile się da? To bardzo proste – wystarczy skorzystać z portalu Toppricer.pl, który testuje, recenzuje i przedstawia dany produkt pod kątem jak najniższej ceny z odnośnikiem do danego sklepu internetowego.

Jak działa Toppricer?

Portal Toppricer jest niezależnym serwisem internetowym, który od 2019 roku pomaga internautom w realizowaniu jak najbardziej udanych zakupów w sieci. Strona jest tworzona przez ekspertów z różnych dziedzin, którzy zadbają za użytkowników portalu o to, żeby wybrać jak najlepszy produkt w danym przedziale cenowym i już nigdy nie mieć tego znanego wszystkim wrażenia, że się przepłaciło.

Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię produktów między innymi z:

  • AGD duże,
  • Elektronika,
  • Wnętrze,
  • Ogród,
  • Dziecko,
  • AGD małe

i wybrać interesujący produkt. Następnie można zapoznać się z pełną specyfikacją danego produktu, recenzją eksperta (o ile została jeszcze opracowana) oraz opiniami użytkowników portalu. Kiedy ktoś już jest pewien, że to właśnie ten konkretny artykuł chce kupić, wybiera najniższą cenę z zestawienia sprzedawców i realizuje zakupy w najniższej cenie na rynku. Niebawem ma zostać dodana opcja monitorowania cen, co przyda się tym osobom, których nie usatysfakcjonują aktualne ceny i jeśli coś się zmieni, to otrzyma odpowiednie powiadomienie od portalu.

Trzeba przyznać, że to niezwykle wygodne – zwłaszcza, że eksperci alarmują, iż w przyszłości podrożeje praktycznie wszystko. Być może realizując optymalne zakupy, uda się przynajmniej częściowo zniwelować tę różnicę.

Zrealizowanie optymalnych zakupów w Internecie staje się coraz trudniejsze

Dlaczego robienie zakupów w sieci staje się coraz trudniejsze, skoro użytkownicy maja tak łatwy i przystępny dostęp do tysięcy sklepów internetowych? Właśnie dlatego, że jest ich tak dużo. Kiedy w sieci istniało kilka większych sklepów i kilkadziesiąt mniejszych, wyszukanie optymalnej oferty było stosunkowo prostym zadaniem. Polacy coraz częściej kupują w Internecie, a analizy rynku mówią, że zostawiają w Internecie coraz więcej pieniędzy. Skutkiem tego jest otwieranie się kolejnych sklepów internetowych. Już dzisiaj w Polsce działa kilka tysięcy stron, na których można realizować zakupy online.

Pojawia się bardzo sensowne pytanie: Jak w tym gąszczu wyszukać najlepszą ofertę? Nie da się. Gdyby ktoś chciał własnoręcznie przeczesać wszystkie sklepy elektroniczne w poszukiwaniu najlepszej oferty na odkurzacz, czy telewizor, to zgubiłby się już po kilku godzinach. Ceny mogą zależeć od wielu czynników – jakości produktu,  jego stanu, roku produkcji, czy polityki cenowej sklepu. Dlatego właśnie powstał portal Toppricer, gdzie eksperci zajmują się analizą rynku i wskazują najlepsze produkty, wraz z najniższymi cenami. Jedynym zadaniem zainteresowanego, jest zapoznanie się z ofertą/recenzją/opiniami użytkowników i przeniesienie się do interesującego go sklepu, który zapewni mu nie tylko najlepszą cenę, ale także optymalną dostawę i inne istotne czynniki.

Rób zakupy w Internecie, korzystając z jednej strony

Jeśli ktoś nie jest ekspertem z każdej dziedziny produktów, jakie zamawia w sieci, to powinien zapoznać się z możliwościami, jakie zapewnia serwis Toppricer. Niekiedy wystarczy po prostu w kilka chwil zapoznać się z możliwościami danego produktu, podjąć decyzję i wybrać sklep oferujący najlepszą cenę. Całość może zostać skrócona z kilku godzin do nawet kilku minut i już nigdy nie będzie się miało tego nieprzyjemnego uczucia, że mogło się za coś przepłacić ze względu na niepełne badanie rynku.

Poprzedni artykułWystawa i spotkanie z Andrzejem Bąkiem, czyli 50 lat z aparatem!
Następny artykuł„Biegam bo lubię” w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments