Karambol z udziałem Audi, BMW, Mercedesa i Forda.

0
520

Na DK-17 w Łopienniku Nadrzecznym doszło do wypadku drogowego z udziałem 4 pojazdów. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 70-letni kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka BMW. W zdarzeniu brał jeszcze udział osobowy ford, który jechał za BMW oraz ciągnik siodłowy marki Mercedes. W wyniku zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala.

Kierowca audi i jego 16-letni pasażer, a także kierujący BMW, 33-latek i jego 36-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca forda oraz 42-letni obywatel Ukrainy, który kierował ciężarowym mercedesem, nie odnieśli żadnych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy i wspólnie ze służbami ratunkowymi czuwali nad bezpieczeństwem innych uczestników ruchu drogowego.

Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku drogowego i po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności podczas jazdy.

Źródło: KMP Krasnystaw, młodszy aspirant Jolanta Babicz

68 199738 Karambol z udziałem Audi, BMW, Mercedesa i Forda. 68 199740 Karambol z udziałem Audi, BMW, Mercedesa i Forda. 68 199739 Karambol z udziałem Audi, BMW, Mercedesa i Forda.

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Wiadomo już, kto pokieruje szpitalem “papieskim”
Następny artykułPET dostępny w Zamościu!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments