Rusza przebudowa ul. Partyzantów. Będą poważne utrudnienia w ruchu!

0
1003

W związku z realizowaną przez Miasto Zamość przebudową ulicy Partyzantów od początku kwietnia kierowcy napotkają poważne utrudnienia w ruchu.

Jak informuje zamojski ratusz – zamknięty dla ruchu pojazdów będzie fragment tej ulicy na odcinku od Ronda Braci Pomarańskich (Partyzantów – Okopowa -Łukasińskiego) do wjazdu do delegatury Urzędu Wojewódzkiego. Dojazd na parking przy PZU będzie możliwy wjazdem od strony budynku Urzędu Miasta (przy Partyzantów 10). Zamknięcie tego odcinka ulicy podyktowane jest koniecznością wykonania nawierzchni z kostki granitowej.

W ramach zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3327L od km 0+012 do km 0+848 ulicy Partyzantów w Zamościu (odcinek od ronda Braci Pomarańskich do ronda przy II LO)”przewidziano: przebudowę nawierzchni jezdni, budowę parkingu, przebudowę zatok autobusowych, przebudowę zjazdów publicznych, budowę ciągu pieszo rowerowego, przebudowę skrzyżowań ulic podporządkowanych, budowę wiat przystankowych wraz z montażem ławek, koszy na śmieci i tablic reklamowych, budowę kanalizacji sanitarnej, wymianę kabla oświetleniowego, przebudowę oświetlenia ulicznego, budowę kanału technologicznego.

Inwestycja zyskała dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2022 rok na zadania powiatowe i zadania gminne.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments