Kolejny sukces w walce z narkobiznesem

0
334

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 29-latka, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Z zabezpieczonej od mężczyzny marihuany można byłoby wytworzyć ponad 1,5 tysiąca porcji dilerskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz będzie doprowadzany do sądu z wnioskiem tymczasowy areszt.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej we wtorek zatrzymali 29-letniego mieszkańca województwa podkarpackiego. Według ich ustaleń mógł posiadać zabronione prawem substancje odurzające. Mężczyzna znajdował się na terenie Tomaszowa Lubelskiego w swoim samochodzie na parkingu. Podczas przeszukania pojazdu, policjanci ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość suszu roślinnego, który okazał się być marihuaną. Z zabezpieczonego suszu można byłoby wytworzyć ponad 1,5 tysiąca porcji dilerskich tego narkotyku.

29-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał już zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Dzisiaj trafi przed oblicze sądu z wnioskiem Policji i Prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

 

 

 

68 197244 1 1 Kolejny sukces w walce z narkobiznesem 68 197243 2 1 1 1 Kolejny sukces w walce z narkobiznesem 68 197242 1 1 Kolejny sukces w walce z narkobiznesem

 

 

Poprzedni artykułPijany 56-latek spowodował kolizję i uciekł.
Następny artykułZamojskie kino zaprasza na seans z cyklu Kino Konesera. Na ekranie – “Titane”.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments