Kreatywne ferie w ZDK

0
210

Już niebawem, bo 14 lutego w województwie lubelskim startują ferie zimowe. Zamojski Dom Kultury przygotował mnóstwo atrakcji, dzięki którym dzieci i młodzież nie tylko nie będą się nudzić, ale też spędzą wolny od zajęć szkolnych czas w sposób ciekawy i kreatywny.

Najmłodszym dzieciom wraz z opiekunami instytucja proponuje zajęcia sensoryczne „Ja to czuję – FAKTURA”. Będzie to okazja, by potrenować zmysły. Każdy z małych odkrywców otrzyma swój zestaw do poznawania.

Trochę starsze dzieci mogą wybierać spośród warsztatów: Projektowanie planszówek, Interaktywny warsztat o uczuciach, 6J – Kulturalna wycieczka do Japonii, Warsztat indiański czy edukacyjno-plastyczny KICI KICI.

Instruktorzy Zamojskiego Domu Kultury opracowali scenariusze rozwijające umiejętności i talenty, uruchamiające wyobraźnię, przekazujące ciekawostki o świecie i gwarantujące świetną zabawę.

Okres ferii pokrywa się z czasem karnawału, dlatego ZDK zaprasza całe rodziny na Familijny Bal Maskowy. Elementem obowiązkowym wspólnej zabawy są maski – w rozumieniu dosłownym sanitarnym i tym artystycznym. Dla najoryginalniej zamaskowanego uczestnika bądź uczestniczki przewidziana jest nagroda. W programie balu znajdziecie zabawy: ruchowe, taneczne, zręcznościowe, plastyczne. Będą też konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek.

Trochę starszych Zamojski Dom Kultury zaprasza na Kulturalną Randkę. To spotkanie dla każdego kto szuka bratniej duszy. Dwugodzinny program będzie obejmować gry i zabawy oraz rozmowy według opracowanego scenariusza.

Harmonogram ferii z ZDK, opis wydarzeń wraz z regulaminem uczestnictwa znajduje się na stronie www.zdk.zamosc.pl. Bilety wstępu można nabyć w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury oraz na biletyna.pl.

 

post pion fb 1 1 Kreatywne ferie w ZDK

Poprzedni artykułPowiat Zamojski i Zamość znów na trasie Tour de Pologne!
Następny artykułMalarstwo Krystyny Głowniak na wystawie w BWA
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments