Dwa razy okradał ten sam garaż

0
143

Kryminalni z tomaszowskiej komendy ustalili 33-letniego sprawcę kradzieży elektronarzędzi, które zginęły z garażu 64-letniego mieszkańca gminy Tomaszów Lubelski. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, którego wartość właściciel wycenił na 2 200 zł. Sprawca usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni tomaszowskiej komendy ustalili i zatrzymali wczoraj sprawcę kradzieży elektronarzędzi, które zginęły z garażu 64-letniego mieszkańca gminy Tomaszów Lubelski. Ustalenia operacyjne doprowadziły do sprawcy, którym okazał się 33-letni mieszkaniec tej samej gminy. Mężczyzna dwukrotnie dopuścił się kradzieży z tego samego garażu, a jego łupem padła kosa spalinowa, pilarka łańcuchowa, szlifierka kątowa i wiertarka. Wartość skradzionego mienia właściciel wycenił na 2 200 złotych. Policjanci w toku czynności odzyskali całość skradzionego mienia.

33-latkowi zostały już przedstawione zarzuty. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kradzież zagrożony jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

Poprzedni artykułBrawura na drodze. Zakleszczoną w pojeździe kobietę uwolnili strażacy
Następny artykułTranzystor – wszystko, co powinieneś wiedzieć o tym urządzeniu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments