Niebezpieczne zderzenie audi i renault.

0
176
fot. KMP Krasnystaw

Do niebezpieczniej sytuacji na drodze doszło wczoraj rano w miejscowości Płonka. Jak ustalili policjanci, kierujący audi podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim renault w momencie, kiedy kierująca tym pojazdem zmieniała kierunek jazdy. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła na oddział ratunkowy krasnostawskiego szpitala. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze!

Wczoraj po godzinie 8:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Płonka. Doszło tam do zderzenia dwóch osobówek: audi i renault. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania. Jak ustalili mundurowi, 38-letni kierowca audi podjął manewr wyprzedzania samochodu osobowego marki Renault w momencie, kiedy kierująca zmieniała kierunek jazdy i skręcała do posesji. Po badaniach przeprowadzonych na oddziale ratunkowym krasnostawskiego szpitala okazało się, że 34 -letnia mieszkanka gminy Rudnik nie doznała poważnych obrażeń.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierowca audi został ukarany bardzo wysokim mandatem karnym, zgodnie z nowym taryfikatorem mandatów.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zachowajmy szczególną ostrożność przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru na drodze i wcześniej upewnijmy się czy na pewno będzie to bezpieczne.

źródło: KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Najwięcej urodziło się Zuzann i Antonich.
Następny artykułChciała sprzedać bikini. W efekcie oszuści zaciągnęli na nią kredyt
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments