Tragiczny wypadek w Płoskiem. Nie żyje 27-latek

0
302
fot. KMP Zamość

Kolejny śmiertelny wypadek na drodze w powiecie zamojskim. Tym razem 27-latek kierując seatem w miejscowości Płoskie nagle zjechał na przeciwny pas ruchu potem na pobocze, gdzie uderzył w ogrodzenie posesji. Samochód dachował. Pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych 27-latka. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policjanci. 

Wypadek miał miejsce w pierwszy dzień Nowego Roku około godziny 14:30 na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Płoskie. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący seatem jechał od strony Szczebrzeszyna w kierunku Zamościa. Nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, na pobocze, gdzie otarł się o drzewo i uderzył w ogrodzenie posesji. Seat dachował.

Kierujący 27-latek bez stałego miejsca zamieszkania jechał sam. Niestety pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Jak ustalili policjanci, kierujący seatem nie posiadał uprawnień do kierowania, pojazd którym się poruszał nie miał ważnych badań technicznych. Ciało 27-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dokładne okoliczności i szczegółowy przebieg wypadku ustalone zostaną podczas prowadzonego w tej sprawie postępowania.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków oraz wykonali oględziny. W czasie prowadzonych tam czynności procesowych ruch w tym miejscu był utrudniony i odbywał się z wyłączeniem jednego pasa ruchu.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułPrzed nami tradycyjny “Noworoczny Koncert Kolęd” w wykonaniu Namysłowiaków.
Następny artykułZAMOŚĆ: Orszak Trzech Króli 2022. Utrudnienia na trasie przemarszu [MAPA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments