Podziękowania dla policjanta i strażnika za wzorowo przeprowadzoną interwencję w centrum handlowym

5
412

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie oraz Prezydent Miasta Zamość podziękowali dzisiaj policjantowi i strażnikowi miejskiemu za wzorowo przeprowadzoną interwencję, podczas której doszło do ataku na funkcjonariuszy. Bezpieczeństwo mieszkańców miasta jest sprawą priorytetową i nie ma przyzwolenia w naszym mieście na łamanie prawa – to wspólny głos Prezydenta oraz Komendanta.

Dzisiaj w Urzędzie Miasta Zamość odbyło się krótkie spotkanie w czasie, którego Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk oraz Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinspektor Artur Bielecki podziękowali policjantowi i strażnikowi miejskiemu za działania podczas sobotniej interwencji w galerii handlowej na terenie miasta. W czasie spotkania obecni byli także Komendant Miejski Policji w Zamościu inspektor Wiesław Pawluk oraz Komendant Straży Miejskiej Miasta Zamość Pan Marian Puszka.

Pan Komendant w skierowanych do funkcjonariuszy słowach podziękował za służbę. Podkreślił ich determinację, zaangażowanie i spokój podczas interwencji wobec agresywnego mężczyzny, który dopuścił się czynnej napaści. Dodał, że sytuacja z galerii pokazuje również dobrą współpracę pomiędzy zamojską Policją a Strażą Miejską, która ma wpływ na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Ta dobra współpraca spowodowała, że ze skierowaną wobec nich agresją poradzili sobie doskonale. Dodał, że osoby łamiące prawo nie mogą czuć się bezkarnie i najważniejsze jest to, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Nadinspektor Artur Bielecki podziękowania i wyróżnienia dla funkcjonariuszy przekazał także w imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka.

Pan Prezydent Andrzej Wnuk wyraził podziękowania za pełny profesjonalizm i opanowanie w czasie interwencji. Funkcjonariuszowi Straży Miejskiej podziękował za to, że w sytuacji, kiedy zaatakowany został policjant, zachował się w pełni profesjonalnie. Dodał, że najważniejsze jest to, aby prawo było przestrzegane.

Policjant oraz strażnik obok gratulacji i słów uznania za swoją służbę otrzymali także drobne upominki.

Źródło: KMP Zamość starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

361 194620 Podziękowania dla policjanta i strażnika za wzorowo przeprowadzoną interwencję w centrum handlowym 361 194616 Podziękowania dla policjanta i strażnika za wzorowo przeprowadzoną interwencję w centrum handlowym 361 194617 2 1 Podziękowania dla policjanta i strażnika za wzorowo przeprowadzoną interwencję w centrum handlowym

Poprzedni artykułOpieka osób starszych w Niemczech a pandemia
Następny artykułDZISIAJ: W Sitańcu 65-latek śmiertelnie potrącił kobietę
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jp 100%

knagii

patus
Reply to  jp 100%

zamknij mordę, policja ponad wszystko

Seweryn

Ten kraj już dawno zszedł na psy.

Sebastian

Po pierwsze to jaka wzorowa akcja skoro przekroczył uprawnienia. A jeśli nawet to był w pracy i wykonywał swoje obowiązki i za co go odznaczać za to że był w pracy. Specjalna ustawka kolejny odcinek systemowego ch…go filmu.

Szumowsky

HAŃBA