ZAMOŚĆ: Maraton Sylwestrowy w kinie “Stylowy”

0
672

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Maraton Sylwestrowy 31 grudnia 2021. Do wyboru dwa zestawy filmowe, a w nich najmocniejsze tytuły nadchodzącego roku.

Pierwsza propozycja to przedpremierowe pokazy polskich komedii: Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 oraz romantyczna produkcja Bartka Prokopowicza Szczęścia chodzą parami. Maraton rozpocznie się o godz. 20:00. Drugi zestaw to najnowsze, przedpremierowe propozycje filmów z klasą czyli wielki powrót Mike’a Millsa i Joaquina Phoenixa w filmie C’mon C’mon i najnowszy film mistrzowskiego Pedra Almodóvara Matki równoległe z Penélope Cruz w roli głównej. Początek pokazu o godz. 19:30. 

Zestaw 1 | KOMEDIOWY MARATON SYLWESTROWY | godz. 20:00

KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4 – kultowa seria powraca! Widzowie zobaczą dalsze losy bohaterów doskonale znanych z poprzednich części, jak i nowych, brawurowo wkraczających w świat rodzin Zawadów i Wolańskich. 

SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI – nieprzewidywalna komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość! W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy m.in.: Weronikę Książkiewicz, Michała Żurawskiego, Tomasza Karolaka i Antoniego Królikowskiego.

Zestaw 2 | MARATON SYLWESTRIWY – FILMY Z KLASĄ | godz. 19:30

C’MON C’MON – kameralny, przepełniony czułością czarno-biały film Millsa buduje mosty pomiędzy pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na najdotkliwsze rany. Uważny, ciepły, skupiony wokół najważniejszych relacji, działa terapeutycznie: uczy wzajemnej troski, okazywania emocji, zszywania naderwanych więzi. 

MATKI RÓWNOLEGŁE – to wyznanie wiary w siłę w kobiet, ich solidarność i odwagę. Czułe, a przy tym żywiołowe; ciepłe, ale niepozbawione dramatycznych zwrotów akcji; pełne nadziei, która przychodzi po bolesnych stratach – „Matki równoległe” portretują życie w jego wszystkich odcieniach

 

Bilety: 44 zł (norm.), 40 zł (ulg) dostępne w kasie CKF Stylowy lub online www.stylowy.net

plakat ZAMOŚĆ: Maraton Sylwestrowy w kinie

Poprzedni artykułOrszak Trzech Króli 2022 w Zamościu. Kto wcieli się w główne role?
Następny artykułZAMOŚĆ: Konkurs na najładniejszy piernik świąteczny
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments