Tragedia na drodze. Nie żyje kierowca Yarisa. Droga nadal jest zablokowana

0
288

W miejscowości Krasne (pow. zamojski) na krajowej 17 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący toyotą yaris zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z fordem transitem. Kierujący osobówką zmarł na miejscu. Trwa ustalanie jego tożsamości. Droga jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Dziś po godzinie 9. 00 w miejscowości Krasne pow. zamojski na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący toyotą yaris zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z fordem transitem.

W wyniku zderzenia mężczyzna kierujący toyotą zmarł na miejscu.  Trwa ustalanie jego tożsamości. Kierujący fordem 28-latek oraz dwie osoby z jego rodziny trafiły do szpitala.

Droga jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Jadąc od Lublina kierowcy kierowani są objazdem przez miejscowość Tarzymiechy. Od Zamościa należy skręcić  w lewo kierując się na Stary Zamość a następnie Nową Wieś.

Na miejscu prowadzimy czynności i szczegółowo wyjaśniamy okoliczności wypadku.

źródło KMP Zamość, Komisarz Andrzej Fijołek

 

68 194354 Tragedia na drodze. Nie żyje kierowca Yarisa. Droga nadal jest zablokowana 68 194355 Tragedia na drodze. Nie żyje kierowca Yarisa. Droga nadal jest zablokowana

Poprzedni artykułPolicjanci z Zamościa prowadzą intensywne kontrole w sklepach, galeriach, środkach komunikacji publicznej
Następny artykułSporo nowych ofert pracy w Zamościu i okolicy.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments