Rozpoznajecie tę kobietę? Poszukuje jej zamojska policja

0
271
GAIA

Zamojscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy przywłaszczenia portfela. Do zdarzenia doszło na początku września bieżącego roku w Zamościu przy ulicy Reja w punkcie totalizatora sportowego. Podejrzana o ten czyn kobieta ze znajdującej się pod ladą półki zabrała pozostawiony przez pokrzywdzonego portfel, w którym był dowód osobisty i prawo jazdy oraz 600 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek kobiety.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku osoby, która przywłaszczyła portfel. Kobieta 6 września bieżącego roku w trakcie pobytu w punkcie totalizatora sportowego mieszczącego się w domu handlowym przy ulicy Reja w Zamościu zabrała pozostawiony na półce pod ladą portfel.

O przywłaszczeniu powiadomił policjantów mieszkaniec Zamościa. Powiedział, że w kolekturze za zakłady płacił gotówką. Z portfela wyjął banknot, następnie odłożył portfel na półkę przy okienku, aby z kieszeni wyjąć drobne pieniądze. Po zapłaceniu wyszedł na zewnątrz zapominając o zabraniu portfela. Godzinę później płacąc w innym sklepie zorientował się, że nie ma portfela. Wrócił do punktu, jednak zguby już tam nie było. W portfelu był dowód osobisty, prawo jazdy oraz pieniądze w kwocie 600 złotych. Kilka godzin później portfel z dokumentami, ale bez pieniędzy został odnaleziony przez pracownika ochrony galerii handlowej przy ulicy Lubelskiej.

Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że przywłaszczenia dokonała kobieta ubrana w bluzkę w paski, ciemny bezrękawnik z kapturem, ciemne spodnie i białe sportowe buty. Kobieta ma upięte w kok długie włosy w ciemnym kolorze.

Aby sprawczyni przywłaszczenia portfela nie pozostała bezkarna i odpowiedziała za swój czyn policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jej wizerunków. Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych kobiety lub w zlokalizowaniu miejsca jej zamieszkania można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, pod numerem telefonu 47 81 514 22 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30) lub całodobowo 47 81 519 00, jak też za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected]. W tej sprawie można również zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2.

źródło: KMP Zamość

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments