Zamojscy policjanci poszukują zaginionej 17 -letniej Karoliny Walas. UDOSTĘPNIJ!

0
305
GAIA

Zamojscy policjanci poszukują 17-letniej Karoliny Walas. Mieszkanka gminy Adamów w minioną środę wyszła z domu z zamiarem udania się do szkoły. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z najbliższymi. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu.

Komenda Miejska Policji w Zamościu prowadzi poszukiwania za zaginioną Karoliną Walas, lat 17, mieszkanką gminy Adamów (powiat zamojski).

Zaginiona w dniu 24 listopada 2021 roku rano wyszła z domu i pojechała do szkoły w Zamościu. Po zajęciach lekcyjnych udała się na praktyki. Do domu miała wrócić tego samego dnia około godziny 18:00. Do chwili obecnej nie dotarła jednak do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy ciemnobrązowe, proste do ramion.

Ubiór: wychodząc z domu ubrana była w białą pikowaną kurtkę z kapturem, czarne dresowe spodnie oraz ciemne sportowe buty.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu. Informacje można przekazywać (również anonimowo) dzwoniąc na numery: 47 815 13 38, 47 815 19 00 lub za pośrednictwem numeru alarmowego 112. W sprawie zaginięcia Karoliny Walas można także kontaktować się z najbliższą jednostką policji.

źródło: KMP Zamość

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments