Był ścigany listem gończym. Przed policją schował się za szafą.

0
36

Tomaszowscy policjanci zatrzymali wczoraj 25-latka, który był poszukiwanego listem gończym. Szczegółowe rozpoznanie doprowadziło mundurowych do wynajmowanego mieszkania. Całego zakurzonego i w pajęczynach na odzieży poszukiwanego, kryminalni wyciągnęli zza szafy, za którą się schował. Młody mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Zespół do Spraw Poszukiwań tomaszowskiej komendy, podczas wczorajszej realizacji na terenie powiatu ustalił, że w jednym z mieszkań w gminie Telatyn może przebywać poszukiwany listem gończym 25-letni mieszkaniec gminy Rachanie.

W mieszkaniu przebywał jego kolega, który otworzył drzwi policjantom. Początkowo twierdził, że w środku nie ma nikogo poza nim. Funkcjonariusze nie dali wiary jego zapewnieniom i przystąpili do przeszukania. Czujność ich nie zawiodła, ponieważ za szafą w jednym z pomieszczeń, ukrył się 25-letni poszukiwany.

Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów, którzy wyciągnęli go zza szafy całego zakurzonego, w pajęczynach na odzieży.

25-latek najbliższe dwa i pół roku spędzi w zakładzie karnym, odsiadując wyrok za znęcanie się nad matką.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska/ KPP Tomaszów Lubelski

fot. KPP Tomaszów Lubelski
fot. KPP Tomaszów Lubelski

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments