Tragiczny wypadek na terenie piaskowni. Zginął 27-letni kierowca quada

0
212
GAIA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na terenie piaskowni w miejscowości Mokre. Śmierć poniósł 27-letni kierowca quada, który zjeżdżając ze skarpy zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklistą. Kierujący motocyklem trafił do szpitala. Szczegóły wypadku pod nadzorem prokuratora ustalają policjanci.

Do wypadku doszło wczoraj kilka minut po godzinie 14:00 poza drogą publiczną na terenie piaskowni w miejscowości Mokre (gmina Zamość). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni kierujący quadem zjeżdżając ze skarpy zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem crossowym, którym kierował 25-latek.

Kierujący quadem mieszkaniec gminy Zamość pomimo podjętej reanimacji zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Natomiast kierowca motocykla, również mieszkający na terenie gminy Zamość, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 25-latek był trzeźwy.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu pracowali policjanci. Obecny był także biegły z zakresu ruchu drogowego. Wykonano czynności procesowe, przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady, przesłuchano świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni szczegółowy przebieg zdarzenia.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

68 192980 Tragiczny wypadek na terenie piaskowni. Zginął 27-letni kierowca quada 68 192979 Tragiczny wypadek na terenie piaskowni. Zginął 27-letni kierowca quada

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments