52-latka kierująca skuterem nie ustąpiła pierwszeństwa

0
100
GAIA

Policjanci ustalają szczegóły wypadku, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Krasne (gmina Stary Zamość). Kierująca skuterem skręcając w lewo z drogi krajowej numer 17 nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka kierującym seatem. Po zderzeniu pojazdów 52-letnia kierująca skuterem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Po zderzeniu pojazdów 52-latka z gminy Stary Zamość, która kierowała skuterem doznała obrażeń ciała. Załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowała ją do szpitala. Badanie trzeźwości 19-letniego mieszkańca Krasnegostawu, który kierował seatem wykazało, że był trzeźwy. Od 52-latki pobrano krew. Badanie wykaże, czy w czasie wypadku była trzeźwa.

W czasie, gdy na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe ruch był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Policjanci wykonali czynności procesowe, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady. Teraz ustalają szczegóły zdarzenia i jego okoliczności.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i skupienie uwagi za kierownicą.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

361 192955 52-latka kierująca skuterem nie ustąpiła pierwszeństwa 361 192956 52-latka kierująca skuterem nie ustąpiła pierwszeństwa 361 192957 52-latka kierująca skuterem nie ustąpiła pierwszeństwa

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments