Marihuanę schował w bieliźnie

0
158
fot. KPP Hrubieszów
GAIA

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 19 i 21 -latka, którzy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Zostali zatrzymani przez patrol policji podczas kontroli pojazdu, który stał na zakazie. Po sprawdzeniu auta odnaleziono susz marihuany. Przy przeszukaniu 21-latka ujawniono także woreczki suszu, które mężczyzna ukrył w bieliźnie. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Patrol hrubieszowskiej policji zauważył opla, który stał zaparkowany na zakazie. Policjanci podeszli do auta aby wylegitymować siedzących tam mężczyzn. Podczas podjętych czynności siedzący za kierownicą 19-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany odrzucił jakąś rzecz.

Jak się okazało po sprawdzeniu, był to woreczek z zawartością suszu marihuany. Policjanci dokładnie sprawdzili auto, w którym odnaleźli susz i wagę. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Przy przeszukaniu 21-letniego pasażera opla odnaleziono także woreczki z marihuaną, które schował w bieliźnie. Natomiast w jego domu policjanci odnaleźli sadzonki konopi oraz urządzenia służące do ich uprawy. Teraz obaj mieszkańcy gminy Trzeszczany odpowiedzą przed sądem za posiadanie środków odurzających za co według przepisów ustawy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

info: aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak/ KPP Hrubieszów

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments