Oddaj głos na Książkomat – to całodobowy dostęp do biblioteki.

0
192

Przypominamy, że jutro (24 września) mija termin głosowania tradycyjnego na projekt realizowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Zamość. Projekt zgłoszony przez Panią Janinę Gąsiorowską i Mieszkańców osiedla Orzeszkowej-Reymonta, rekomendowany przez Książnicę Zamojską im. Stanisława Kostki Zamoyskiego został pozytywnie zaopiniowany i zakwalifikował się do głosowania. 

Książkomat może pojawić się na Ryneczku przy ul. Orzeszkowej. Jest to samoobsługowe urządzenie, pozwalające na całodobowy odbiór książek. Działa na zasadzie paczkomatu, z którego czytelnik może odebrać lub zwrócić zamówione wcześniej w bibliotece książki. Zaletą usługi jest całodobowy dostęp. 

To ostatnia szansa, by podczas zebrań osiedlowych zagłosować na książkomat i doskonała okazja, by w roku Jubileuszu 100-lecia biblioteki i w dzień urodzin Cypriana Kamila Norwida oddać głos na Książkomat – całodobowy dostęp do biblioteki.

Zebranie Osiedlowe dla Mieszkańców Orzeszkowej-Reymonta zaplanowane zostało na godzinę 16.00 przy ulicy Kruczej 10. (PGK)

f43511b5579d10d0ee0581d051337719 Oddaj głos na Książkomat – to całodobowy dostęp do biblioteki.

ksiazkomat2 Oddaj głos na Książkomat – to całodobowy dostęp do biblioteki.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments