ZAMOŚĆ: To mieszkańcy zdecydują, na co zostaną wydane pieniądze

0
152

Od 16 do 24 września potrwają zebrania osiedlowe, podczas których mieszkańcy poszczególnych zamojskich osiedli zdecydują, który z projektów Budżetu Obywatelskiego 2022 powinien zostać zrealizowany. Osoby, które głosowały wcześniej przez internet, nie będą mogły głosować ponownie.

Już dziś (16.09) swoje głosy na projekty Budżetu Obywatelskiego będą mogli oddać mieszkańcy Osiedla Zamczysko. Zebranie odbędzie się w świetlicy osiedlowej przy ul. Obronnej 15. Początek godz. 17.00. W piątek (17.09) zagłosują mieszkańcy Osiedla Promyk (godz. 16.00, „Luneta” ul. Łukasińskiego 2E).

Prawo do udziału w głosowaniu ma mieszkaniec Miasta Zamość. Uprawnionemu mieszkańcowi przysługuje jeden głos, który może oddać wyłącznie na projekt osiedla, na którym zamieszkuje oraz jeden głos, który może oddać wyłącznie na jeden projekt ogólnomiejski. Głosowanie podczas zebrań osiedlowych odbywa się za pomocą kart do głosowania i polega na wypełnieniu wszystkich swoich danych w sposób kompletny (i czytelny) oraz postawienie znaku „X” przy wybranym projekcie, a także podpisaniu oświadczenia.

Lista pozytywnie zaopiniowanych projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok znajduje się na stronie zamosc.pl

Poniżej publikujemy harmonogram zebrań.

 

zrzut ekranu 2021 09 16 o 092228 ZAMOŚĆ: To mieszkańcy zdecydują, na co zostaną wydane pieniądze

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments