4 powody dla których warto sięgnąć po catering dietetyczny

0
67

Dieta pudełkowa zapewnia codziennie wyżywienie. Swoją popularność zawdzięcza dostarczaniu posiłków pod adres wskazany przez klienta. To także niesamowita wygoda, gdyż nie musi on już gotować a gotowe dania trafiają bezpośrednio pod jego drzwi w wygodnych pojemnikach, które musi co najwyżej podgrzać. Co więcej menu diety pudełkowej z dostawą jest tak rozplanowane, że każdego dnia konsument dostaje inne potrawy. Wszystkie są odpowiednio zbilansowane, zdrowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ponadto catering dietetyczny z dostawą to ogromny wybór różnych planów żywieniowych. Dlaczego warto zamówić jedzenie pudełkowe?

Po pierwsze – dieta na miarę potrzeb

Wymagania ludzi będących na diecie różnią się znacznie od siebie. Innego cateringu pudełkowego potrzebują sportowcy, innego wegetarianie a inne osoby z nietolerancją na gluten etc. Jest także grupa osób, która nie ma specjalnych wymagań ani potrzeb, poza tym, że chcą się zdrowo i smaczne odżywiać. Dla każdego Fit catering Wrocław ma coś dobrego. Przede wszystkim jest to rozbudowana oferta odpowiednio zbilansowanych planów żywieniowych, do których zalicza się:

  • Dietę Diabetic dla cukrzyków;
  • Diętę Fid Kid dla dzieci;
  • Dietę Gluten&Lactose Free – bez glutenu i bez laktozy;
  • Dietę Keto – ketogeniczną złożoną z 3 posiłków tłuszczowych bez węglowodanów;
  • Dietę Light – zbilansowaną i odchudzającą;
  • Dietę Low Carb – niskowęglowodanową;
  • Dietę Super Sport dla aktywnych fizycznie;
  • Dietę Vegan – wegańską wykluczającą produkty zwierzęce;
  • Dietę Veggie – wegetariańską;
  • Dietę Veggie Fish – wegetariańską z rybami.

Po drugie – pomoc dietetyka

Wszyscy, którzy są na diecie mają zazwyczaj problem ze skomponowaniem zdrowych i jednocześnie smacznych posiłków. Zamawiając catering dietetyczny można liczyć na pomoc dietetyka, który we współpracy z kucharzem ułoży menu, gdzie wszystkie składniki dań będą dobrze dobrane i sprostają potrzebom i wymaganiom klienta.

Po trzecie – sposób dla zapracowanych i zabieganych

Obecnie większość ludzi cierpi na ciągły brak czasu. I to właśnie wśród nich catering dietetyczny świetnie się sprawdzi. Klienci decydujący się na dietę pudełkową nie będą już spędzać swojego czasu na gotowaniu. Przyrządzeniem posiłków zajmą się za nich firmy cateringowe, które dowiozą jedzenie pudełkowe pod wskazany przez nich adres.

Wszyscy, którzy nie mają czasu na samodzielnie gotowanie mogę wygodnie zamówić dietę pudełkową. Uprzednio muszą jedynie wybrać plan żywieniowy, który ich interesuje oraz podać adres dostawy. Następnie dokonać płatności. Od tej chwili każdego dnia pod swoje drzwi będą otrzymywać dania zdrowie, dobrze zbilansowane i przede wszystkim bardzo pyszne.

Po czwarte – świetna rozwiązanie dla wygodnych

Część diet wymaga ścisłego stosowania się do przestrzegania kalorii spożywanych każdego dnia. Ich liczenie jest zarówno trudne, jak i bardzo kłopotliwe. Na szczęście z pomocą przychodzą firmy oferujące dietę pudełkową. W cateringu dietetycznym profesjonalny dietetyk wyliczy kalorie i skomponuje odpowiednie posiłki tak, by odpowiadały one preferencjom konsumenta.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments