Rolnicy z Powiatu Zamojskiego podziękują za plony. Dożynki już w tę niedzielę [PROGRAM, MAPA DOJAZDU]

0
220

Tradycyjnie każdego roku Starostwo Powiatowe w Zamościu, doceniając trud rolników podczas żniw, organizuje dożynki. Tegoroczne powiatowo – gminne święto plonów odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 sierpnia na terenie obiektu sportowego przy Szkole Podstawowej im. Wandy Popławskiej.

Uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz. 10.00 od przemarszu korowodu na centralny plac dożynkowy. Tam nastąpi uroczyste otwarcie wydarzenia oraz wręczenie honorowych odznaczeń państwowych “Zasłużony dla Rolnictwa”. O godz 12.00 rozpocznie się msza święta dziękczynna. Po niej – o godz. 13.30 zaplanowano występ Zespołu Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”, rozstrzygnięcie konkursu wieńców dożynkowych oraz występy artystów z Gminy Sitno.

O godz. 16.00 na scenie zagra gwiazda tegorocznych dożynek – zespół “Czerwone Gitary”. Po nim wystąpią zespoły: “Energy Girls”, “Power Play”, “TeX”, “Pozytywnie albo wcale”. Na sam koniec zaplanowano zaś dyskotekę, którą poprowadzi “Dj Toxic”.

W trakcie dożynek nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. W godzinach 14.00-19.00 dzieci będą mogły korzystać do woli z darmowych dmuchańców.

Nowy Kurier zamojski jest patronem medialnym wydarzenia.

11096 mapa dojazdu 1 Rolnicy z Powiatu Zamojskiego podziękują za plony. Dożynki już w tę niedzielę [PROGRAM, MAPA DOJAZDU]

11097 plakat Rolnicy z Powiatu Zamojskiego podziękują za plony. Dożynki już w tę niedzielę [PROGRAM, MAPA DOJAZDU]

 

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Oddział hematologiczny w krajowej czołówce.
Następny artykułGM. ZAMOŚĆ: Festyn dla dzieci na pożegnanie wakacji
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments