ZAMOŚĆ: Koncert zespołu KONOPIANS

0
495

Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, Czesław Lang i Zamojski Dom Kultury zapraszają na koncert zespołu KoNoPiAnS, który odbędzie się 9 sierpnia na Rynku Wielkim o godzinie 20.30. Od godziny 20:00 na scenie Seeking Dreams.

Zespół KoNoPiAnS powstał w 1996 roku w Czeladzi. Grupa wypracowała swoje własne, rozpoznawalne brzmienie, wyrastające z tradycji „old school reggae” i będące unikalną syntezą takich muzycznych nurtów jak: reggae, ska, rocksteady, dub, punk rock i jazz. Na czele formacji od zarania stoi jej charakterystyczny i charyzmatyczny lider, grający na trąbce i śpiewający, Marcin „Cozer” Markiewcz. Grupa ma na koncie niemal 500 koncertów zagranych w kraju i za granicą. Wzięła udział we wszystkich liczących się festiwalach muzycznych w Polsce, z uwzględnieniem największego spośród nich czyli „Przystanku Woodstock”. Występy KoNoPiAnS to solidna dawka pozytywnej energii, która natychmiast udziela się publiczności.

Koncert jest wydarzeniem towarzyszącym 78. Tour de Pologne – jednej z najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez sportowych w Polsce. 10 sierpnia (wtorek) o godzinie 13.50 w Zamościu rozpocznie się drugi etap szosowego wyścigu kolarskiego. Uczestnicy będą mieli do przejechania 210 km. Wyścig zakończy się w Przemyślu.

Wstęp wolny.

na strone ZAMOŚĆ: Koncert zespołu KONOPIANS post instagram tdp ZAMOŚĆ: Koncert zespołu KONOPIANS

Poprzedni artykułFestiwal “Dwa Teatry” przeniesiony z Sopotu do Zamościa.
Następny artykułBezpłatne seanse filmowe dla dzieci. Kino zaprasza do udziału w projekcie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments