Kryminalni u 36-latka ujawnili narkotyki

0
211

Tomaszowscy kryminalni na podstawie ustaleń operacyjnych ujawnili i zabezpieczyli narkotyki, które posiadał przy sobie 36-letni mieszkaniec gminy Bełżec w ilości ponad 40 grama suszu roślinnego. Ponadto, podczas przeszukania miejsca zamieszkania 36-latka, ujawniono sześć krzaków konopi. Mężczyzna został zatrzymany i niebawem usłyszy zarzuty.

Dzisiaj w godzinach porannych, tomaszowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej podczas wykonywania czynności służbowych ustalili, że 36-letni mieszkaniec gminy Bełżec może posiadać substancje zabronione w postaci marihuany. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Podczas legitymowania i przeszukania przy mężczyźnie ujawniono susz roślinny koloru brunatno-zielonego w ilości około 42 grama.

Dalsze czynności mundurowych wskazały, że w miejscu zamieszkania 36-latka wśród innych roślin na posesji, znajduje się sześć krzaków konopi które zostały zabezpieczone przez mundurowych.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania, ustalenia policjantów potwierdziły się, że ujawnione substancje to marihuana, której posiadanie jest zabronione na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

36-letni mieszkaniec gminy Bełżec niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Żródło: KMP Tomaszów Lubelski, starszy sierżant Małgorzata Pawłowska

359 188235 Kryminalni u 36-latka ujawnili narkotyki 359 188234 Kryminalni u 36-latka ujawnili narkotyki

Poprzedni artykułZderzenie mercedesa z ciągnikiem rolniczym
Następny artykułWnuczka Tadeusza Różewicza na festiwalu – Publikujemy szczegółowy program
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments