Zamiast warzyw, w tunelu foliowym uprawiał konopie

0
186
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 34-latka, który uprawiał konopie w tunelu folinowym na swojej posesji. Policjanci podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli 46 krzaków konopi innych niż włókniste. Mężczyzna w przeszłości był już notowany za podobne przestępstwa, wkrótce ponownie odpowie przed sądem.

Tomaszowscy kryminalni na podstawie materiałów operacyjnych ustalili, że 34-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski może posiadać narkotyki. W celu zweryfikowania swoich przypuszczeń, udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Czujność policjantów nie zawiodła, ponieważ podczas przeszukania ujawnili 46 krzaków konopi. Rośliny znajdowały się w doniczkach w tunelu ogrodowym. Policjanci zatrzymali plantatora i zabezpieczyli jego uprawę.

Mężczyzna hodując środki odurzające w postaci ziela konopi innych niż włókniste naraził się na odpowiedzialność karną przewidzianą przepisami Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Przestępstwo tego rodzaju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

info: starszy sierżant Małgorzata Pawłowska/ KPP Tomaszów Lubelski

 

Poprzedni artykułWięcej atrakcji w ZOO! Wkrótce wielkie otwarcie nowych obiektów!
Następny artykułMalabar w Mazagranie czyli kawa ze sztuką
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments