Mężczyzna przyduszony przez przyczepę rolniczą

0
123
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 49-letni mężczyzna, który wczoraj w gminie Jarczów podczas rozładunku przyczepy rolniczej został przez nią przyduszony. Mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach południowych w gminie Jarczów. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 49-letni mężczyzna został przyduszony przez przyczepę rolniczą podczas jej rozładowywania z pojazdu ciężarowego. Mężczyzna znalazł się pomiędzy ładowarką a przyczepą rolniczą, kiedy ta ruszyła z najazdu lawety który transportował przyczepę.

W wyniku wypadku 49-letni mieszkaniec gminy Jarczów z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Badanie trzeźwości mężczyzny wykazało, że był trzeźwy.

Przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku będą wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratury.

Apelujemy o ostrożność i rozsądek podczas wykonywania prac polowych i korzystania z maszyn rolniczych. Większość zagrożeń i nieszczęśliwych wypadków można uniknąć stosując podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych. – podkreśla st. sierż. Małgorzata Pawłowska z KPP w Tomaszowie Lubelskim.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułZawodnicy “Agrosu” wrócili z medalami z Mistrzostw Polski U20
Następny artykułMałżonkowie świętowali złote gody [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments