ZAMOŚĆ: Pożegnanie ze służbą bryg. Andrzeja Knapa

0
220
fot. KM PSP Zamość

W dniu 29 czerwca br., w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej PSP w Zamościu miało miejsce przekazanie obowiązków dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zamościu. W związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne po ponad trzydziestu latach służby bryg. Andrzeja Knapa, komendant miejski PSP st. bryg. Jacek Sobczyński – powierzył z dniem 1 lipca br., pełnienie obowiązków dowódcy JRG mł. bryg. Robertowi Niściorowi dotychczasowemu dowódcy I zmiany w JRG Zamość. 

Uroczystość była również okazją do wyróżnienia i podziękowania dla sekc. Karola Swatko za godne reprezentowanie KM PSP w Zamościu podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim JIU-JITSU, które odbyły się 12 czerwca w Mińsku Mazowieckim. Karol zdobył mistrzostwo w dwóch kategoriach: GI oraz NO GI. 

Następnego dnia, po przeprowadzeniu ostatniej zmiany służby, ustępującemu dowódcy, strażacy tradycyjne zorganizowali pożegnanie „na mokro” w zbiorniku ppoż. 

Na zasłużonej emeryturze życzymy naszemu koledze spokoju, zdrowia oraz realizacji pasji na które brakowało czasu. Nowemu Dowódcy, życzymy wszelkiej pomyślności oraz życzliwości i samych dobrych decyzji na nowym stanowisku. – mówi w imieniu własnym oraz innych pracowników jednostki, Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.

 

Poprzedni artykuł„Pan i Pani O!” – bezpłatny spektakl plenerowy w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego.
Następny artykułSokoły na wieży ratuszowej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments