Zderzenie fiata z volkswagenem

0
274

Kierująca fiatem i kilkuletnie dziecko trafili do szpitala po tym jak pojazd, którym podróżowali na łuku drogi zderzył się z jadącym z naprzeciwka kierującym volkswagenem. Na szczęście nic poważnego im się nie stało, po badaniach mogli więc wrócić do domu. Szczegółowy przebieg zdarzenia oraz jego przyczyny ustalają policjanci.

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów doszło wczoraj wieczorem na drodze gminnej w miejscowości Majdan Skierbieszowski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem na łuku drogi wymijała jadącego z naprzeciwka kierującego volkswagenem. Najprawdopodobniej kobieta nagle zjechała na lewy pas ruchu doprowadzając do zderzenia.

Po tym do szpitala załoga karetki pogotowia przewiozła 22-letnią kierującą fiatem oraz niespełna 3 letnie dziecko podróżujące razem z kobietą. Na szczęście po badaniu mogli opuścić placówkę służby zdrowia, z kolizji wyszli bez obrażeń. Pomocy medyczne nie potrzebował 37-letni kierujący volkswagenem.

Zarówno kierująca fiatem jak i kierowca volkswagena byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów z uwagi na powstałe w nich uszkodzenia. Dalsza jazda tymi samochodami zagrażałaby bezpieczeństwu ich użytkowników.

Dokładny przebieg kolizji ustalają policjanci i apelują o ostrożność na drodze. 

Źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułSpotkanie z Joanną Krzyżanek w Siódemce
Następny artykułTur od ciągnika przygniótł mężczyznę.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments