ZAMOŚĆ: Przed nami moc rodzinnych atrakcji w Parku Miejskim [PROGRAM]

0
300

W niedzielę, 13 czerwca w zamojskim Parku Miejskim już po raz 7. odbędzie się Festiwal Sportu dla Rodziny. Wydarzenie z pewnością dostarczy sporej dawki dobrej zabawy i uśmiechu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Zadaniem Festiwalu organizowanego przez MKS Padwa jest promocja wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzinami oraz integracja lokalnej społeczności. Na obszarze Parku Miejskiego zorganizowany zostanie szereg gier i zabaw ruchowych oraz konkurencji sportowych.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00
W programie imprezy m.in.: konkurencje sportowe, konkurencje rekreacyjne indywidualne i rodzinne, pływanie kajakiem po akwenie parku miejskiego, turniej szachowy wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, gry i zabawy z WORD Zamość (symulator dachowania), pokazy akrobatyczne z Klubu ERKA, nauka  zumby, spotkanie z lekarzem i dietetykiem, rywalizacja z zawodnikami MKS Padwa.
Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekać będzie specjalnie przygotowana strefa, w której znajdą się m.in. zjeżdżalnie oraz basen z łódeczkami.
Dodatkowo na scenie wystąpi młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury, w tym Zespół Tańca Nowoczesnego “RAPTIS”, Zespół Taneczny “KORNELKI”. Zaplanowano także występy wokalne i wiele innych atrakcji. Dla uczestników gier i zabaw przygotowano niespodzianki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Podczas Festiwalu Sportu dla Rodziny prowadzona będzie wraz z ZaangażowANI w pomoc dla Ani zbiórka pieniędzy na leczenie 6 -letniej Ani Pogudz z Zamościa. U dziewczynki zdiagnozowano złośliwego guza pnia mózgu. Więcej o Ani można przeczytać m.in. tutaj: Ania znokautuje glejaka. Pieniądze zbierane będą do specjalnie oznakowanych puszek.

 

 

 

197980561 2945106182483258 2668111442493053952 n ZAMOŚĆ: Przed nami moc rodzinnych atrakcji w Parku Miejskim [PROGRAM]

 

Poprzedni artykułZnani aktorzy poprowadzą warsztaty teatralno – filmowe w ZDK-u
Następny artykułPonad 140 nowych ofert pracy w Zamościu i regionie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments