GM. ZAMOŚĆ: Dzień Dziecka z Izbą i na sportowo

0
450
zdjęcie ilustracyjne, Pexel

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość zaprasza dzieci na zabawy i konkurencje sportowe z Izbą, które odbędą się w sobotę, 29 maja 2021 r. na terenie wokół Regionalnej Izby Pamięci w Wysokiem 84. Start o godz. 16:00.

Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia i stan epidemii w Polsce, postarajmy się zachować dystans, aby kontakt fizyczny dziecięcych uczestników był zminimalizowany. Dlatego też gry i konkurencje sportowe odbędą się w plenerze. – informują organizatorzy festynu.

W programie wydarzenia zaplanowano m.in: konkurencje sprawnościowe – STS „Gryf” i UKS „Azymut”, gry i zabawy sprawnościowe, zabawa z Regionalną Izbą Pamięci w Wysokiem „Z przeszłością na okrągło” – „koło fortuny” z nagrodami, malowanie kolorową kredą obrazów na parkingu.

Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem.

Wsparcie organizacyjne: Samorząd Gminy Zamość, Regionalna Izba Pamięci w Wysokiem, Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „Gryf” Gmina Zamość, Uczniowski Klub Sportowy „Azymut” Siedliska, Sołtys z Radą Sołecką Wysokiego, Koło Gospodyń Wiejskich w Wysokiem, OSP Wysokie.

dzien dziecka na sportowo scaled 1 GM. ZAMOŚĆ: Dzień Dziecka z Izbą i na sportowo

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Wracają imprezy plenerowe. Pierwsza już na początku czerwca. Kto wystąpi na scenie?
Następny artykułFestiwal Ojce i Dziatki zawita do Zamościa.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments