Pożar w szpitalu. Ewakuowano 49 osób.

0
312
fot. KPP Krasnystaw

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do pożaru na jednej z sal na oddziale szpitala w Krasnymstawie. Ewakuowano w sumie 49 osób, na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia. Przyczyną było najprawdopodobniej zaprószenie ognia przez jednego z pacjentów.

Wczoraj o godzinie 14:30 dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie o pożarze na jednej z sal tutejszego szpitala. Z posiadanych informacji wynikało, że pali się na sali na trzecim piętrze budynku i trwa ewakuacja osób. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratownicze. Szybka akacja gaśnicza zapobiegła rozprzestrzenieniu się płomieni.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez jednego z pacjentów oddziału szpitalnego. Na sali, na której przebywał znajdowało się 7 osób. Ewakuowano łącznie 49 osób. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała. W wyniku pożaru spaleniu uległa jedna sala chorych wraz ze sprzętem i wyposażeniem znajdującym się w środku. Trwa szacowanie strat.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśnią szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 

 

Poprzedni artykułPokaz siewu konopi
Następny artykułOgólnopolski sukces zespołu “Wiolinki” z Nielisza
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments