Ogólnopolski sukces zespołu “Wiolinki” z Nielisza

0
622
Zespół Wiolinki - laureat 3 miejsca

Zespół wokalny “Wiolinki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu został laureatem III Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej “FIRAleja Gwiazd”.

Konkurs składał się z kilku części. I etap odbył się online, wzięło w nim udział 677 uczestników z całej Polski, spośród których do udziału w finale Komisja zakwalifikowała 223 wykonawców (solistów i zespołów). II etap – czyli przesłuchania finalistów – miał miejsce  w Warszawie w dn. 14-15 maja 2021 r.  W tym gronie oprócz Wiolinek znalazł się także zespół Iskierki oraz solistki: Aleksandra Bartoszczyk, Martyna Gil i Oliwia Krawczyk – wszyscy z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu. 16 maja także w Warszawie, odbyła się  Gala Finałowa połączona z ogłoszeniem wyników.  LAUREATEM 3 MIEJSCA w kategorii zespoły wokalne młodsze, została grupa WIOLINKI działająca przy GOK w Nieliszu.

Wszystkich finalistów do udziału w konkursie przygotowała Pani Renata Banach, która dołożyła wszelkich starań, aby występy miały jak największy poziom muzyczny!

Laureaci, trener wokalny oraz wszyscy pozostali finaliści zasłużyli na duże brawa! 

 

Poprzedni artykułPożar w szpitalu. Ewakuowano 49 osób.
Następny artykułEuroposeł Robert Biedroń przyjeżdża do Zamościa
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments