Sukcesy zawodników AKS-ON “Krok za krokiem” na Mistrzostwach Polski Seniorów w Bydgoszczy

0
283

Para- lekkoatleci AKS-ON “Krok za krokiem” w Zamościu w dniach 14-16 maja 2021 brali udział w Mistrzostwach Polski Seniorów w Bydgoszczy, gdzie poradzili sobie bardzo dobrze.

W konkurencji race runner 100m Mistrzem Polski w kategorii RR3 został Kacper Olech, wicemistrzem Michał Nowosadowski, a 7 miejsce zajął 12 latek Bartosz Wołos.

200m race runner RR3 Mistrzem Polski został Wojciech Kukiełka, wicemistrzem Kacper Olech, a 6 miejsce zajął Bartosz Wołos. W zawodach na 100 i 200 m startowało po 12 zawodników, w konkurencjach na 400 i 800 m startowali tylko zawodnicy AKSONU. Bezkonkurencyjny był Wojtek, pozostałe lokaty zajęli Kacper, Michał i Bartosz.

Pomimo niewielkiej ilości jednostek treningowych zawodnicy zbliżyli się do swoich rekordów życiowych. Zawodnicy dziękują za organizację wyjazdu Dyrekcji Zespołu Szkół Krok za krokiem i firmie transportowej Marek Grela.

Klub AKSON zaprasza osoby z niepełnosprawnością do amatorskiego i zawodowego uprawiania sportu w dyscyplinach lekkoatletyka boccia, pływanie.