Zabił swoją 90-letnią babcię

0
235

Kara dożywotniego więzienia grozi 26 – letniemu mężczyźnie, który pobił swoją babcię. Niestety życia kobiety nie dało się uratować. 90 – latka zmarła w szpitalu. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W piątek sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło nad ranem 6 maja br. na terenie gm. Obsza. (pow. biłgorajski). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że to 26-letni mężczyzna zaatakował swoją  babcię.

Nieprzytomna kobieta z obrażeniami wskazującymi na pobicie w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Wskutek odniesionych obrażeń zmarła. Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe wykonywali biłgorajscy policjanci.

Funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego wnuka kobiety. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi. W piątek usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć kobiety.

Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biłgoraj, sierżant sztabowy Joanna Pilarska

68 184553 Zabił swoją 90-letnią babcię

Poprzedni artykułWyszarpane zwycięstwo. Gratulujemy!
Następny artykułHandlował podrobioną odzieżą na giełdzie w miejscowości Mokre
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments