Bezpłatne echo serca – rejestracja trwa

0
249
Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza bezpłatne badania echo serca. W dniach 11-13 maja, w Hotelu Jubilat w Zamościu (ul. Wyszyńskiego 52) będą wykonywane badania usg serca. Skorzystać z nich mogą wszystkie chętne osoby.

Natomiast w weekend 15-16 maja będą diagnozowani pacjenci z poważniejszymi schorzeniami kardiologicznymi. Wskazaniem do wykonania tego badania są schorzenia: kardiomiopatia, ubytek w przegrodzie międzykomorowej, przebyty zawał (w ciągu 5-8 ostatnich lat), istotna niedomykalność serca, po operacji wszczepienia zastawek serca, migotania przedsionków, tętniak aorty, wszczepione stenty, stenoza aortalna, inne poważne choroby serca.

Badania wykonywane są na najwyższej klasy sprzęcie ultrasonograficznym przez lekarzy specjalistów kardiologów z całej Polski.

Rejestracja telefoniczna prowadzona jest w godz. 8.00 – 16.00 i trwa do wyczerpania miejsc. Badania wykonywane są bezpłatnie, bez skierowania i nie ma rejonizacji. Ilość miejsc na badania jest ograniczona. Badania wykonywane są z zachowaniem rygorystycznych zasad dezynfekcji i ochrony osobistej.

Telefon do rejestracji: 84 638 55 12
Poprzedni artykułDodatkowe środki unijne na odnawialne źródła energii
Następny artykułBezpłatne USG narządów kobiecych i USG ciąży
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments