Ozonowanie i dezynfekcja. Dojazd od klienta tel. 536 447 385

0
231

O₃ – TLEN W NIECO INNEJ POSTACI.

Ozon,bo to o nim mowa, jest niczym innym jak alotropową odmianą tlenu, składającą się z trójatomowych cząsteczek. W atmosferze powstaje on w wyniku rozpadu O₂, pod wpływem światła i wyładowań atmosferycznych a zatem jest to w pełni naturalny gaz który gromadzi się w stratosferze, tworząc warstwę ozonową zatrzymującą szkodliwe promieniowanie UV. 

JEST BARDZO SILNYM UTLENIACZEM, posiada szerokie spektrum działania na bakterie, zarodniki przetrwalnikowe bakterii, wirusy, grzyby i ich zarodniki, pierwotniaki.  Właściwości OZONU czynią go idealnym czynnikiem do dezynfekcji, dezynsekcji, dezodoryzacji.  OZONOWANIE usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy, podczas gdy środki dezodoryzujące bardzo często je tylko maskują, tym samym stają się tylko chwilowym rozwiązaniem. 

Ozon zwalcza również mole, pluskwy, karaluchy oraz innych niechcianych lokatorów z którymi trudno poradzić sobie tradycyjnymi metodami.  Może być stosowany w domach, mieszkaniach, lokalach użytkowych jak również do corocznego czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji w samochodach. 

 Do tego celu używa się profesjonalnych ozonatorów, ponieważ tylko uzyskanie odpowiedniego stężenia gwarantuje 100% skuteczność. 

Od niedawna również w Zamościu działa firma posiadająca certyfikat, gwarantujący w pełni profesjonalną usługę ozonowania, z zachowaniem najwyższych standardów oraz wszelkich zasad BHP, co jest bardzo istotne ze względu na niezwykle silne działanie O₃. 

OZON TEAM -ozonowanie, dezynfekcja

Dojazd do klienta – 536447385

fejs insta proiflowe 1 Ozonowanie i dezynfekcja. Dojazd od klienta tel. 536 447 385

Poprzedni artykułZamiast skrzyżowania będzie rondo. Przebudowa ruszyła. Są utrudnienia!
Następny artykułZAMOŚĆ: Szukasz stażu? Sprawdź najnowsze oferty z PUP
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments