Kierując Volvo zabił dwóch mężczyzn

0
417

Nie udało się uratować życia dwóch mężczyzn, którzy zginęli po tym jak wjechał w nich kierowca volvo. 58 i 73 latek, którzy w chwili wypadku siedzieli pod wiatą przy stacji paliw pomimo prowadzonej reanimacji zmarli na miejscu wypadku. 38 – latek, który kierował samochodem został zatrzymany. Obecnie ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21:00 w miejscowości Biszcza. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 38 – letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego kierując samochodem marki Volvo wjechał w wiatę znajdującą się przy stacji paliw pod którą siedziało dwóch mężczyzn. Najprawdopodobniej jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów chciał wprowadzić pojazd w poślizg kontrolowany. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji w wyniku odniesionych obrażeń obydwaj mężczyźni zginęli na miejscu, byli mieszkańcami powiatu biłgorajskiego w wieku 58 i 73 lat.

38 – letni kierowca volvo jak wynika z przeprowadzonego przez policjantów badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu był trzeźwy, została również od niego pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających i alkoholu. Został zatrzymany, w chwili wypadku nie odniósł obrażeń.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Ciała zmarłych mężczyzn decyzją prokuratora zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu czynności procesowe pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić szczegółowy przebieg tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KMP Biłgoraj młodszy aspirant Joanna Klimek

68 184397 Kierując Volvo zabił dwóch mężczyzn 68 184396 Kierując Volvo zabił dwóch mężczyzn 68 184395 Kierując Volvo zabił dwóch mężczyzn

Poprzedni artykułDrzewoStany – wystawa malarstwa Edyty Gałan
Następny artykułWypadek w Zamościu. Zderzyły się dwie rowerzystki. Obie jechały chodnikiem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments