Wypadek na ul. Dzieci Zamojszczyzny. 3 osoby w szpitalu.

0
352

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak 58-letni kierujący audi wyjeżdżając z parkingu na ulicę Dzieci Zamojszczyzny zderzył się z jadącym tamtędy kierującym BMW. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Apelujemy o ostrożność podczas włączania się do ruchu.

Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący audi wyjeżdżał z terenu parkingu przy markecie budowlanym. Włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW, doprowadzając do zderzenia samochodów.

Pasażerka audi oraz 58-letni mieszkaniec gminy Zamość, który kierował tym pojazdem oraz kielujący BMW – 27-latek z Zamościa potrzebowali specjalistycznej pomocy medycznej. Zostali wiec przewiezieni do szpitala. Po badaniach 27-latek opuścił placówkę służby zdrowia, z wypadku wyszedł jedynie z niegroźnymi potłuczeniami. Kierujący i pasażerka audi pozostali w szpitalu.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący biorący udział w wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci wykonując czynności procesowe, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli na wyjaśnienie szczegółowego przebiegu i okoliczności wypadku.

Apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Włączając się do ruchu zawsze należy dokładnie upewnić się, czy manewr ten nie spowoduje zagrożenia dla życia i zdrowia naszego oraz innych uczestników ruchu. Ostrożność oraz skupienie uwagi za kierownicą przyczynią się do tego, że bezpiecznie wrócimy z podróży.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

361 184248 Wypadek na ul. Dzieci Zamojszczyzny. 3 osoby w szpitalu. 361 184246 Wypadek na ul. Dzieci Zamojszczyzny. 3 osoby w szpitalu. 361 184245 Wypadek na ul. Dzieci Zamojszczyzny. 3 osoby w szpitalu.

Poprzedni artykułPotrącił 2 kobiety i uciekł z miejsca wypadku
Następny artykułSzybka pożyczka, gdy potrzeba pilnych pieniędzy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments