Szybka pożyczka, gdy potrzeba pilnych pieniędzy

0
228
Businessman's hand holding polish money banknote blue background

Od czasu do czasu każdy potrzebuje pieniędzy w trybie pilnym. Wydatków przecież nigdy nie brakuje, a rosnący poziom cen w sklepach sprawia, że nie zawsze ma się oszczędności. Na szczęście nowoczesna technologia finansowa i internetowa sprawiają, że środki finansowe można szybko i łatwo. Gdzie jednak szukać błyskawicznej pożyczki i o czym pamiętać, by pożyczyć mądrze?

Odpowiednia platforma kluczem do sukcesu

W dzisiejszych czasach nie brakuje sposobów na uzyskanie pożyczek. By jednak pożyczyć mądrze, koniecznie trzeba skorzystać z wiarygodnego i uznanego portalu. Takim właśnie portalem jest m.in. Wandoo, silna polska marka, której w ostatnich latach zaufało już mnóstwo Polaków. Na platformie Wandoo można liczyć na:

  • Elastyczne oferty pożyczek — przez Wandoo można aplikować o chwilówki na kwoty od 100 zł do nawet 8000 zł. Termin spłaty wynosi zaś 30 dni.
  • Atrakcyjne warunki finansowe — szybka i prosta pożyczka wcale nie musi być droga. Naturalnie każda decyzja pożyczkowa jest ustana indywidualnie, jednak już na samym początku warto zapoznać się z orientacyjnymi kosztami. W przypadku pożyczki zdobytej przez Wandoo pożyczenie 1000 zł wiąże się z kosztem w wysokości około 160 zł.
  • Dostęp 24/7 — platforma pożyczkowa Wandoo.pl jest aktywna o każdej porze dnia i nocy przez wszystkie dni tygodnia. Skorzystać z niej można za pomocą dowolnego urządzenia stacjonarnego i przenośnego z dostępem do Internetu.

Co istotne, wszystko odbywa się szybko i bezpiecznie. Wniosek pożyczkowy klient wypełnia intuicyjnie i online, a decyzję pożyczkową otrzymuje błyskawicznie wraz z potwierdzeniem poprzez SMS oraz  e-mail. Natomiast w razie wątpliwości lub w razie dowolnych pytań, można skontaktować się z działem obsługi klienta, kry stara się udzielić wsparcia w każdej sprawie, nie tylko pożyczkowej.

Mało procedur i szybkie pieniądze

Pożyczki online dostępne przez platformę Wandoo są szybkie, gdyż w ich przypadku liczba formalności została ograniczona do absolutnego minimum. Sam wniosek pożyczkowy jest niezwykle krótki i pojawiają się w nim tylko niezbędne pytania (przed wysłaniem wniosku warto go jednak sprawdzić i upewnić się, że nie zawiera on żadnych błędów).

Ponadto proces aplikowania i przyznawania pożyczki jest przyspieszony przez użycie nowoczesnych technologii. Na przykład etap potwierdzania tożsamości wykorzystuje nowoczesny i bezpieczny system Instantor. W ten sposób swą tożsamość weryfikuje się w mgnieniu oka. Alternatywnie można przesłać przelew weryfikacyjny w wysokości jednego grosza (co jednak nie jest tak szybkie, jak skorzystanie z Instantor). Ponadto Wandoo korzystna ze zautomatyzowanych rozwiązań podczas oceny wniosku o pożyczkę. W konsekwencji tempo otrzymania decyzji jest błyskawiczne.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji i zawarciu umowy o pożyczkę środki są bezzwłocznie przekazywane na konto klienta. Na rachunku bankowym mogą się one pojawić nawet w bardzo krótkim czasie, o ile klient posiada swoje prywatne konto w Banku Millenium, Alior Banku, Santander Banku, mBanku, PKO BP lub Banku Pekao SA . W przypadku innych banków czas dotarcia podyktowany jest działaniem sesji między bankowych i nie jest zależny od Wandoo. Czas oczekiwania na środki może być nieco dłuższy. W takim przypadku, jeśli o pożyczkę aplikowano w w dzień roboczy i w godzinach porannych to środki na koncie powinny się pojawić w ciągu kilku godzin.

Minimalne wymagania stawiane pożyczkobiorcom

Od lat platforma pożyczkowa Wandoo istnieje po to, by wspierać ludzi przez dostarczanie im potrzebnych pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Z tego powodu wymagania stawiane klientom są przystępne. By mieć możliwość otrzymania ekspresowej pożyczki przy pomocy portalu Wandoo, należy:

  • Legitymować się odpowiednią zdolnością kredytową. Po prostu trzeba mieć na tyle duże źródło dochodu, by spłacenie pożyczki w terminie było możliwe i bezproblemowe. Wcale to jednak nie oznacza, że konieczne jest przedstawianie zaświadczeń o dochodach, gdyż wystarczające jest złożenie oświadczenia.
  • Posiadać pozytywną historię kredytową. W toku oceny wniosku pożyczkowego sprawdzane są katalogi Biur Informacji Gospodarczych (BIG). By otrzymać pożyczkę, nie można w nich mieć negatywnych wpisów.
  • Mieszkać w Polsce i mieć od 20 do 72 lat.

Praktyka pokazuje, że zdecydowana większość ludzi spełnia wszystkie powyższe wymagania.

Spłata pożyczki prosta i przyjemna jak jej zaciągnięcie

Pożyczkę można spłacić bez wychodzenia z domu. Trzeba tylko przesłać przelew z poziomu bankowości elektronicznej. Klienci, którzy skorzystają z funkcji dostępnych na ich indywidualnym profilu na Wandoo.pl mogą dokonać spłaty szybkim przelewem lub poprzez BLIK jak i szybkie płatności w Blue Media – certyfikowanej i bezpiecznej instytucji płatniczej. Na uwagę zasługuje fakt, że Wandoo jako jedna z pierwszych instytucji pożyczkowych w Polsce umożliwia płatność klientom poprzez BLIK  – czyli poprzez nowoczesne rozwiązanie, które cieszy się z Polsce praktycznie dominującą popularnością wśród konsumentów, jeżeli chodzi o płatności w Internecie. Jeżeli klient zechce skorzystać z klasycznego przelewy numer konta, na który należy przelać środki, znaleźć można np. w umowie o pożyczkę. Spłaty można również dokonać w oddziale bankowym.

Jako że pożyczki otrzymywane przez Wandoo przydzielane są w odpowiedzialny sposób i po weryfikacji zdolności kredytowej, to problemy z ich spłatą zdarzają się rzadko. Jeśli nawet dojdzie do tego typu trudności, to skorzystać można z refinansowania pożyczki. Wtedy to otrzymuje się dodatkowy czas na spłatę. Zaleca się jednak, aby nie korzystać z tego rozwiązania, jeśli nie jest to absolutnie konieczne. Refinansowanie, choć pomocne, wiąże się bowiem z dodatkową opłatą.

Poprzedni artykułWypadek na ul. Dzieci Zamojszczyzny. 3 osoby w szpitalu.
Następny artykułTak rozpoczął weekend pijany i młody kierowca BMW