Nie opanowała Seata

0
251

Na wielkim strachu i mandacie karnym zakończyło się wczorajsze zderzenie seata z mercedesem, do którego doszło w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej numer 17. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca seatem nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył mercedesa. Po zderzeniu oba pojazdy zakończyły jazdę w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 11:00 w miejscowości Zakręcie na krajowej siedemnastce. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu, 30 – letnia mieszkanka gminy Krasnystaw, kierująca samochodem osobowym marki Seat Ibiza nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechała na tył Mercedesa, którym kierował 65 – latek z gminy Krasnystaw. W wyniku zderzenia pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Na szczęście skończyło się na strachu, a kierująca seatem została ukarana mandatem karnym oraz sześcioma punktami karnymi na swoim dossier. Oboje kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci nadal apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy! Pamiętajmy, aby zachować należyty odstęp od poprzedzającego pojazdu. Nigdy nie wiadomo czy kierowca jadący przed nami nie zacznie nagle hamować, bądź nic nie wybiegnie nagle pod koła jego pojazdu. Zachowanie bezpiecznego odstępu pozwoli nam na reakcję i z pewnością unikniemy wtedy niepotrzebnych, a być może nawet tragicznych sytuacji na drodze.

Źródło: KMP Krasnystaw młodszy aspirant Jolanta Babicz

Poprzedni artykułUwaga poszukujemy skradzionego Mustanga – UDOSTĘPNIJ
Następny artykułWójt Gliwiński sceptyczny wobec włączenia części gminy do miasta. Odpowiada mu autor petycji
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments