Pobił byłą żonę motyką i metalową szufelką. Miał zakaz zbliżania się do niej

0
470
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który napadł na byłą żonę oraz pasierbicę. Miał sądowy zakaz zbliżania się do 49 i 27-latki. W ubiegłym roku wyszedł z więzienia za znęcanie. Pobił kobietę używając motyki i metalowej szufelki, a następnie zabrał byłej żonie pieniądze. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

W poniedziałek w godzinach wieczornych, w jednym z domów w gminie Rachanie doszło do awantury w trakcie której 52-letni mężczyzna zaatakował swoją byłą żonę bijąc ją po całym ciele metalową szufelką, po tym jak odmówiła mu wydania jedzenia i pieniędzy. Podczas awantury groził pozbawieniem życia byłej żonie i będącej w domu pasierbicy.

Przerażona 27-latka wybiegła z domu na podwórko wołając o pomoc. Mężczyzna ruszył za nią, zadając jej uderzenia tym co akurat znalazł pod ręką. Kobieta została kilkukrotnie uderzona motyczką. Ostatecznie udało jej się uciec do sąsiada, gdzie oczekiwał na przyjazd policji i pogotowia ratunkowego.

Po całym zajściu, mężczyzna uciekł zabierając ze sobą motyczkę, którą uderzył kobietę. Wcześniej zabrał pieniądze należące do byłej żony.

52-latek został zatrzymany przez tomaszowskich kryminalnych. Mężczyzna niebawem zostanie doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu z  wnioskiem o tymczasowy areszt.

Mężczyzna w trakcie zdarzenia był nietrzeźwy i posiadał sądowy zakaz zbliżania się do kobiet. W przeszłości odbywał już karę 5 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad żoną i pasierbicą.

 

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

 

 

 

Poprzedni artykułPijany traktorzysta sprawcą kolizji
Następny artykułZmiana godzin pracy Urzędu Miasta Zamość
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments