Pijany traktorzysta sprawcą kolizji

0
299

Nawet dwa lata pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna grozi 37- letniemu mieszkańcowi biłgorajskiej gminy, który kierując ciągnikiem rolniczym na „podwójnym gazie” doprowadził do kolizji z audi. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 na trasie Dereźnia – Wola Dereźniańska. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu audi i ciągnika rolniczego. Jak wstępnie ustalili policjanci skierowani na miejsce zdarzenia, 37 – letni kierowca ciągnika marki Władimiriec jadąc w kierunku Woli Dereźniańskiej skręcił w lewo nie upewniając się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru i zderzył się  z wyprzedzającym go w tym czasie audi, którym kierował 40 – latek.

Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kierujący ciągnikiem był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu, a ciągnik którym kierował nie posiadał aktualnych badań technicznych. Kierowca osobówki był trzeźwy. Na szczęście żaden z mężczyzn nie odniósł poważnych obrażeń. Teraz 37 – latek stanie przed sądem.

źródło: KPP Biłgoraj

 

Poprzedni artykułKoniec z maseczkami na świeżym powietrzu. Od kiedy?
Następny artykułPobił byłą żonę motyką i metalową szufelką. Miał zakaz zbliżania się do niej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments