Zasiedli przy głównej ulicy miasta na ustawionych przez siebie… sedesach.

0
314
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Na dosyć niekonwencjonalny sposób spędzania wolnego czasu wpadło dwóch mieszkańców Hrubieszowa, którzy postanowili posiedzieć sobie przy jednej z głównych ulic miasta. Mężczyźni spoglądali na przejeżdżające auta siedząc na przyniesionych przez siebie…. sedesach z nogami wystającymi na jezdnię. W trakcie policyjnej interwencji dodatkowo naruszyli nietykalność cielesną policjantów.

Było około godziny 18:00, gdy patrol policyjnej drogówki zauważył na jednej z głównych ulic Hrubieszowa niecodzienny widok. Dwóch mężczyzn siedziało przy krawędzi jezdni z nogami wystającymi na ulicę powodując utrudnienia dla przejeżdżających pojazdów. W dodatku nie siedzieli na chodniku, a na przyniesionych przez siebie ….sedesach.

Jak się okazało, byli to mieszkańcy miasta w wieku 33 i 34 lat. Mężczyźni ponadto nie mieli wymaganych maseczek ochronnych zakrywających usta i nos.

Podczas podjętej w stosunku do nich interwencji policjanci nie mogli wykonywać swoich obowiązków służbowych, ponieważ mężczyźni wyrywali się i szarpali. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 33 -latek ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce odpowiedzą za swoje przewinienia. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Hrubieszów

 

Poprzedni artykułHrubieszów z ponad 7 milionową dotacją od rządu.
Następny artykułW Zamościu i na Roztoczu powstawały zdjęcia do widowiska TVP2 “Pasja 2021”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments