Zderzenie audi z motocyklem

0
287
fot. KMP Zamość

Kierujący audi wyjeżdżając z parkingu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Po zderzeniu pojazdów pomocy medycznej potrzebował 34-letni kierujący jednośladem. Na szczęście, po badaniach okazało się, że nie doznał poważniejszych obrażeń. Tym razem skończyło się na niegroźnych potłuczeniach. 

Wczoraj tuż po godzinie 18:00 dyżurny zamojskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Złojec (gmina Nielisz). Skierowani tam policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi wyjeżdżał z terenu parkingu przy sklepie. Włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą wojewódzką motocykliście, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

Kierującego hondą 34-latka z Zamościa załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie doznał on poważniejszych obrażeń.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że motocyklista był trzeźwy. Trzeźwy był również kierujący audi, 67-letni mieszkaniec gminy Zamość.

Policjanci ustalają okoliczności oraz dokładny przebieg kolizji i przypominają o tym, że skupienie uwagi za kierownicą oraz dokładna ocena sytuacji panującej na drodze są bardzo ważne dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Poszukiwana rodzina zastępcza dla 3 – letniego chłopca
Następny artykułHrubieszów z ponad 7 milionową dotacją od rządu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments