Głowa 23- latki utknęła w kaloryferze. Kobieta wołała o pomoc

0
562
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

“Ratunku, nie mogę wyciągnąć głowy spod kaloryfera!”. Takie wołanie o pomoc usłyszeli dzisiejszej nocy hrubieszowscy policjanci. Okazało się, że 23-letnia mieszkanka miasta, która wcześniej wypiła trochę alkoholu miała wrażenie, że ktoś ją goni i ze strachu schowała się pod kaloryfer. Tam głowa utkwiła jej pod metalową rurką, skąd nie mogła się wydostać. Zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. Policjanci weszli do jej mieszkania przez uchylone okno i pomogli jej się uwolnić. 23-latka na szczęście nie potrzebowała pomocy medycznej.

Było po północy kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków w centrum miasta słychać głośny krzyk kobiety, która wzywa pomocy. Policjantów na miejsce wezwała zaniepokojona sąsiadka. Kiedy mundurowi ustalili z którego mieszkania dobiega krzyk przez uchylone okno weszli do środka.

Na miejscu zastali bardzo nietypową sytuację, kobieta pod kaloryferem nie mogąca wydostać głowy spod dolnej rurki. Funkcjonariusze pomogli kobiecie wydostać się z opresji. W rozmowie ustalili, że 23 latka wypiła tego dnia alkohol. Następnie myślała, że ktoś ją goni. Chciała się schować pod kaloryferem i w pewnym momencie uświadomiła sobie, że nie może wyciągnąć głowy, która utkwiła pod metalową rurką.

23-latka była w domu sama, na szczęście nie potrzebowała pomocy medycznej. 

źródło: KPP Hrubieszów

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Kompletnie pijany i bez “prawka” przyjechał autem na zakupy.
Następny artykułZAMOŚĆ: Kierowca dostawczaka potrącił na parkingu pieszą.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments