Nowa poradnia leczenia chorób piersi w Zamościu

0
889

W marcu 2021 roku w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu w ramach Poradni Onkologicznej została utworzona PORADNIA LECZENIA CHORÓB PIERSI. Do poradni mogą zgłaszać się pacjentki, które wyczuły niepokojące zmiany w piersiach. SKIEROWANIE DO PORADNI NIE JEST WYMAGANE!

W ramach poradni Leczenia Chorób Piersi udzielane są specjalistyczne porady z zakresu chorób nowotworowych piersi, które obejmują diagnostykę (usg, biopsję, mammografię, CT, MRI, PET/CT), leczenie i opiekę poszpitalną. W poradni przyjmują specjaliści z zakresu chirurgii onkologicznej.

Dzięki współpracy chirurgów onkologów, onkologów chemioterapeutów, radiologów, radioterapeutów możliwa jest pełna diagnostyka i leczenie chorób piersi w bardzo krótkim czasie. 

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu oraz NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość Sp. o.o. tworzą kompleksowy Ośrodek Onkologiczny, w którym pacjentka po odbyciu konsylium (realizowane w każdą środę w NU-MED CDITO) uzyskuje możliwość kompleksowego leczenia: zabiegowego, onkologicznego- chemoterapii (dostępne są wszystkie programy lekowe w zakresie leczenia raka piersi), radioterapeutycznego. 

Do Poradni Leczenia Chorób Piersi w Zamościu nie ma kolejek. Wizyty realizowane są na bieżąco. Diagnostyka i leczenie jest przeprowadzone w ramach szybkiej ścieżki onkologicznej. Rozpoczęcie leczenia następuje w bardzo krótkim czasie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

Rejestracja Poradnia Onkologiczna: Nr tel: 84 535 9 815/ 84 535 9 816

Rejestracja NU-MED CDiTO Zamość: Nr tel: 84 535 9 800/ 84 535 9 801

[materiał nadesłany]

Poprzedni artykułKierujący toyotą wjechał w rowerzystę
Następny artykułJechał “od krawężnika do krawężnika”. Przedstawił się jako … Święty Mikołaj
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments