Błyskawicznie podjęta interwencja funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Żółkiewce pozwoliła uniknąć tragedii. Uratowali kobietę, która była w złym stanie psychicznym i chciała odebrać sobie życie. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów kobieta trafiła pod fachową opiekę lekarską.

Wczoraj około godziny 9 dyżurny krasnostawskich policjantów odebrał zgłoszenie, że 67 – letnia kobieta zamierza targnąć się na swoje życie. Według podanych informacji miała zabrać sznur i skierować się do pobliskiego lasu.

W związku z możliwością zagrożenia jej życia, dyżurny natychmiast powiadomił podległe patrole. Na miejsce błyskawicznie dotarli policjanci z Posterunku Policji w Żółkiewce, którzy dzięki znajomości terenu znaleźli opisywaną kobietę w momencie, kiedy wchodziła do lasu niosąc ze sobą zwinięty sznur.

Funkcjonariusze st. sierż. Jakub Frącek i sierż. Paweł Jarmosz  zaopiekowali się roztrzęsioną 67 – latką. Policjanci wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia. Chwilę później mieszkanka powiatu krasnostawskiego trafiła pod opiekę lekarską.

młodszy aspirant Jolanta Babicz

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments