Legalna praca w Holandii na wyciągnięcie ręki.

0
451
Young positive women in uniform sorting peaches to crates and checking quality at warehouse on factory

Pomimo kolejnych lockdownów gospodarki państw Unii Europejskiej wciąż potrzebują rąk do pracy. Praca czeka na mieszkańców Lubelszczyzny między innymi w Holandii. Biuro pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców w tym właśnie kraju poszukuje obecnie pracowników do niemal każdej branży: od rolnictwa przez logistykę i na produkcji kończąc. Z aktualnymi ofertami pracy można zapoznać się w biurach w Tomaszowie Lubelskim, Jaśle i Opolu.

Praca za granicą to wciąż popularna wśród Polaków forma zarobkowania. Polacy nie decydują się jedynie na wyjazdy sezonowe. Do krajów Europy Zachodniej udają się przez cały rok, szukając pracy nie tylko w rolnictwie, lecz także w przetwórstwie, przemyśle, usługach oraz na produkcji. Jednym z najchętniej wybieranych prze Polaków kierunkiem, w tym również mieszkańców naszego regionu, jest Holandia. W przypadku mieszkańców regionu lubelskiego wyszukiwanie ofert pracy w tym kraju jest o tyle łatwe, że w Tomaszowie Lubelskim od pięciu lat działa biuro pracy Work Centre. Firma ta zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców holenderskich od wielu lat. Wieloletnia współpraca z podmiotami działającymi na terenie Holandii pozwala agencji pracy Work Centre na stworzenie oferty dla osób poszukujących pracy zarówno na długi okres, jak i sezonowo. 

– Pracowników, którzy chcą podjąć pracę w Holandii rekrutujemy przez cały rok. Zapotrzebowanie ze strony firm holenderskich nie słabnie pomimo pandemii wywołanej przez koronawirusa. Obecnie możemy zrekrutować znaczną ilość pracowników w takich branżach jak: rolnictwo, przetwórstwo, produkcja oraz usługi. Dla każdego znajdzie się praca adekwatna do potrzeb i wymagań. Oferty czekają na zainteresowanych pracą w Holandii w naszym tomaszowskim biurze od zaraz – przekonuje Krzysztof Bieńko, koordynator Work Centre w Tomaszowie Lubelskim. 

Pracodawcy, z którymi współpracuje Work Centre zapewniają swoim pracownikom zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną, transport do pracy na terenie Holandii i co najważniejsze –  dobre zarobki. Ponadto agencja jest w stałej współpracy z firmami transportowymi, których busy kursują regularnie, umożliwiając przejazd do Holandii i powrót do Polski.    

Każdy, kto szuka ofert pracy w Holandii może w łatwy sposób wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej agencji workcentre.com.pl lub skontaktować się z wybranym biurem Work Centre. W rekrutacji on-line może wziąć udział każda osoba zainteresowana ofertami pracy, bez względu na to, w jakim zakątku Polski mieszka.

Tomaszów Lubelski  | ul. Kościuszki 24 pok. 4 | tel. 533 966 678

Jasło | ul. 3 Maja 30 | tel. 519 138 005

Opole | ul. Ozimska 48 pok. 23 | tel. 77 441 06 54, 533 155 868, 739 230 594, 533 087 111

 

Poprzedni artykułPolicjanci uratowali kobietę przed desperackim czynem
Następny artykułZ ostatniej chwili: twardy lockdown na Wielkanoc – szczegóły
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments