Sukces Karola! Gratulujemy!

0
255

Uczeń “Siódemki” laureatem ogólnopolskiego konkursu
„Z kredką i pędzlem w świecie finansów”

Ogromny sukces odniósł uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu w Ogólnopolskim Konkursie pod hasłem: „Z kredką i pędzlem w świecie finansów”. Karol Gajak z klasy VIII a zajął II miejsce.

Organizatorem konkursu „Z kredką i pędzlem w świecie finansów” była Fundacja Warszawski Instytut Bankowości w Warszawie, która od 5 lat prowadzi program “Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL”.

W ramach programu uczniowie klas VIII wraz z nauczycielem “Wiedzy o społeczeństwie” uczestniczyli w lekcji z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni przy użyciu technologii webcast. Lekcja online „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni” przeprowadzona została przez specjalistów sektora bankowego.  Poruszała istotne kwestie związane z zagrożeniem występującym w cyberprzestrzeni. Przystąpili również do Europejskiego Quizu Finansowego. Uczestniczyli w wirtualnej wycieczce przygotowanej przez Warszawski Instytut Bankowości. Poznali historię, zadania i rolę kluczowych instytucji finansowych w Polsce, a także zagadnienia z zakresu finansów, w tym historię pieniądza, domowy budżet, płatności bezgotówkowe, bankowość internetową i mobilną oraz bezpieczeństwo korzystania z usług finansowych.

karol gajak sp7 Sukces Karola! Gratulujemy!

Poprzedni artykułSporo nowych ofert staży w PUP Zamość
Następny artykułPożar budynku mieszkalnego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments