UWAGA, KIEROWCY! Zderzenie trzech aut na krajowej 17.

0
248
fot. KPP Krasnystaw
GAIA

Policjanci i służby ratownicze pracują na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej numer 17. Doszło tam do zderzenia 3 samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Funkcjonariusze pracują na miejscu zderzenia 3 samochodów osobowych w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej numer 17. Na 138 kilometrze droga jest całkowicie zablokowana, zorganizowano objazd przez miejscowość Stężyca.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierowca saaba jadący w kierunku Lublina w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania samochodu marki Opel, którym kierował 57-latek uderzył w kierującą mitsubishi, która z posesji chciała włączyć się do ruchu. Następnie pojazd saab ,,rykoszetem” uderzył w opla. W wyniku zdarzenia do szpitala w Krasnymstawie w stanie przytomnym trafiła 57-letnia kierująca mitsubishi oraz 24-latek kierujący saabem.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazd przez miejscowość Stężyca. Apelują o zachowanie szczególnej ostrożności!

źródło: KPP Krasnystaw

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments