Zmiana godzin pracy WGKiOŚ

0
262
fot. UM Zamość

Od 15 marca 2021r. (do odwołania) zmieniają się godziny pracy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zamość. Praca wydziału i obsługa interesantów będzie prowadzona w godzinach 7:30-15.30.

Wydział GKiOŚ Zamość zachęca, by w przypadku spraw, które nie wymagają osobistego stawiennictwa w urzędzie, korzystać z urny ustawionej na parterze budynku oraz w Biurze Obsługi Interesanta (parter Ratusza) i w ten sposób kierować korespondencję do wydziału. Dokumenty do wydziału można także przesyłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: WGKiOŚ UM Zamość, Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość.

Kontakt telefoniczny z wydziałem: 84 677 24 31.

Przypominamy też, że od 8 marca zmieniły się godziny, w których prowadzone są telefoniczne rezerwacje wizyt w Wydziale Ewidencji Kierowców i Pojazdów Urzędu Miasta Zamość przy ul. Partyzantów 10.

W dniach 8-12 marca rezerwacje przyjmowane są w godzinach 14:00 – 17:00. Od 15 do 19 marca w godzinach 9:00-12:00. Rezerwacje są prowadzone pod numerem telefonu 84 638 21 46.

Jeśli interesant nie może skontaktować się z wydziałem telefonicznie, prosimy o przesłanie maila na adres [email protected] wraz z podaniem numeru telefonu, a pracownik skontaktuje się w celu umówienia wizyty.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, każda wizyta w wydziale musi być wcześniej umówiona, prosimy o nieprzychodzenie do wydziału osób, które wcześniej nie zarezerwowały terminu spotkania w WEKiP.

Urząd Miasta przypomina interesantom o obowiązku noszenia maseczki zakrywającej nos i usta, a także zachowywaniu dystansu społecznego.

 

Poprzedni artykułMamy nowych stróżów prawa. Wczoraj złożyli ślubowanie. [ZDJĘCIA]
Następny artykułZAMOŚĆ: Konkurs na Zdjęcie Roku 2021
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments